Стійкі і надійні стрем'янки - є кращою альтернативою драбинам та іншим подібним спорудам. Виробники пропонують просто величезий вибір моделей, серед яких представлено чимало виробів для дому, а також для професійного застосування, в тому числі для ремонтних робіт на висоті.

Суттєвою допомогою у виборі конструкцій стане невеликий огляд найбільш популярних різновидів драбин: односторонніх, двосторонніх, діелектричних і інших моделей. Серед виробників товарів даної категорії можна порекомендувати європейські бренди Krause і Svelt.

 

Односторонні і двосторонні стрем'янки для будинку

 

Серед моделей для будинку лідирують односторонні і двосторонні стрем'янки, виконані з дерева, алюмінію і сталі. В даній категорії товарів також представлені моделі типу «міні», стремянка-стілець, стремняка-табурет.

Моделі одностороннього типу стрем'янок володіють компактними габаритами, легко розкладаються, але при цьому мають стильний і сучасний дизайн. Вибір на користь даних моделей для будинку можна зробити в тому випадку, якщо потрібна допомога в приміщеннях з невисокими стелями.

Особливістю односторонніх стремянок - є наявність ступенів тільки з одного боку. У складеному стані конструкції займають мінімум місця, що є відмінним вибором для будинку.

Односторонні моделі забезпечать допомогу в дрібних ремонтних роботах, тому комплектуються кількістю ступенів від 2 до 10 в залежності від модифікації. Збірка і установка конструкції займе мінімум часу і зусиль.Двосторонні стремянки оснащені широкими або вузькими сходинками з обох сторін, в чому і полягає їх основна відмінність від односторонніх. Виробом можуть скористатися одночасно дві людини, що дозволяє виконувати ремонтні роботи більш продуктивно і швидко.

Вибір на користь двосторонніх моделей варто зробити в тому випадку, якщо необхідний підйом на висоту великовагового або великогабаритного предмета, що реально здійснити тільки удвох. Конструкція надасть неоціненну допомогу як під час ремонтних робіт, так і для вирішення побутових завдань по дому.

Особливості діелектричних драбин


У професійній діяльності, а також у побутовій сфері, незамінні діелектричні драбини. Вироби цієї категорії нерідко зроблені із застосуванням склопластику, а також металів з прогумованими вставками.

Справжню допомогу діелектричні моделі нададуть у таких випадках:

  • якщо роботи необхідно проводити на висоті, а на підлозі розташовується електропроводка під напругою;
  • при підключенні або ремонті різних електроприладів;
  • при виконанні побутового ремонту електропроводки;
  • при проведенні електромонтажних робіт на висоті;
  • при роботі з перебувають під напругою кабелі.

При цих та багатьох інших видах робіт з електричними мережами або приладами, вибір варто зробити на користь професійних діелектричних моделей. Конструкції даного типу нерідко супроводжуються рифленими ступенями, додатковими фіксаторами на ніжках та іншими елементами, що забезпечують надійність і стійкість споруди.