Ви вирішили купити дерев'яну стремянку, але ринок пропонує масу стрем'янок з дерева? На яій з деревини зупинити свій вибір?

Міцність – ось що є основним у виборі дерев'яної стремянки для гардероба!

Міцність деревини – ключовий параметр при виборі пиломатеріалу, від якого залежить надійність всієї конструкції в цілому. Для виробництва елементів конструкції стремянки, що піддаються постійному механічному впливу, рекомендується використовувати тверді сорти деревини: дуб, ясен, бук. Саме тому, для виробництва наших дерев'яних стремянок, ми вибрали явір!

Ось порівняльна характеристика деревини:

  Ясен Сосна
Твердість висока твердість деревини (за шкалою Янка - 1300) деревина м'яких сортів (за шкалою Янка - 350-1140)
Текстура акуратна текстура волокон пролягання неоднорідність волокон
Щільність (співвідношення обсягу і маси) 800 кг/м3 520 кг/м3
Смолистість ----- наявність у масиві смоляних кишень (смолистих відкладень)
Зносостійкість по фізичним властивостям багато в чому нагадує дуб не стійка до механічних впливів (легко дряпається і пошкоджується)Як бачите, кожна деревина має свої переваги і недоліки, орієнтуючись на які Ви можете вибрати певний сорт для виготовлення виробів з масиву.

Ми свій вибір зробили: для наших клієнтів - ясень - тільки найкраща якість!

Дерев'яна стремянка з ясена стане не тільки відмінним помічником, але і красивим предметом інтер'єру у Вашому будинку.


Купити стремянку дерев'яну від віробника - це гарантія високої якості та ціна без роздібної націнки. Вибрати свій колір та висоту можна на нашому сайті.

І на останок: якщо Ви не знайшли потрібний Вам колір, ми пофарбуємо дерев'яну стремянку для Вас у бідь який. Звертайтесь до нас!