Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Будівельні міні підмостки

Будівельні міні підмостя — це спрощений варіант будівельного риштування. Вони дозволяють працювати на висоті 5-6 метрів. У каталозі представлені сталеві помости міні «Мастерок» і алюмінієві підмостки KRAUSE. Також є комплектуючі до них. Ми - є виробниками будівельних міні лісів, а також реалізуємо продукцію перевірених заводів. Наявність сертифікатів якості та відповідності високим стандартам.

Сталеві міні підмости «Мастерок» заввишки 5-6 метрів, комплектуючі до них

 

Будівельні міні - підмостки «Мастерок» — відмінне рішення для проведення ремонтно-будівельних робіт на висоті 5-6 метрів.

Відмітні особливості:

  • можуть використовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт;
  • сталева конструкція відрізняється міцністю, надійністю;
  • компактність, простота експлуатації і монтажу (без дод. обладнання);
  • підмостки виготовляються з полегшеної високоміцної сталі;
  • наявність роликів дозволяє переміщати конструкцію у зібраному вигляді;
  • колеса надійно фіксуються гальмами та не рухаються в робочому положенні;
  • металева поверхня покрита полімерною фарбою, яка не боїться корозії.

У каталозі представлені комплектуючі для сталевих підмостків «Мастерок». Є комплекти нарощування висоти, основні і додаткові секції, поручні, настил, промені.

Алюмінієві міні-підмостки KRAUSE

 

У нашому каталозі представлені алюмінієві міні-підмостки німецької компанії KRAUSE, серії Corda. Конструкція складається з двох драбин і оснащена навісним майданчиком з антиковзною поверхню. За бажанням конструкція легко трансформується в двосторонню або приставну драбину. Такі алюмінієві підмостя прості в експлуатації, можуть бути зібрані однією людиною. Для монтажу не потрібні інструменти.

Для отримання детальної інформації по будівельних міні-подмостям заввишки 5-6 метрів і нижче, ви можете звертатися до менеджерів нашої компанії.

Вгору