Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Будівельні вишки тури

Вишка тура являють собою спеціальні конструкції баштового типу, які складаються з драбин, гантелей, стяжок та баз з колесами і домкратами. Вони можуть використовуватися для проведення різноманітних робіт на висоті. Головною відмінною характеристикою вишки тур вважається мобільність і маневреність, завдяки чому можна створити комфортні умови для виконання будівельних та інших видів робіт.

 

Металеві вишки-тури для робіт на висоті

 

  • Висока міцність, надійність і безпека металевої конструкції.
  • Можливість використання вишки-тури для проведення фасадних і внутрішніх робіт.
  • Наявність коліс дозволяє з легкістю переміщати вже зібрану конструкцію.
  • Колеса вишки тури надійно фіксуються гальмом, що гарантує повну нерухомість.
  • Конструкція вишок-тур, за рахунок гвинтових опор (домкратів), може стояти на нерівній поверхні.

При виробництві ми використовуємо тільки високоякісну сталь і полімерне (порошкове) фарбування. Це гарантує міцність, але, при цьому, легкість конструкції. Наші вишки-тури — зручний і мобільний варіант конструкції для робіт на висоті.

Сталева вишка тура і комплектуючі до неї


Ми є виробниками, тому крім базової комплектації вишки тури, Ви також можете придбати інші комплектуючі окремо (стабілізатори, колесні бази, діагоналі, гантелі, металеві сходові секції тощо)
За рахунок власного виробництва, ми гарантуємо мінімальну вартість без націнок посередників. Продукція відповідає європейським стандартам якості. Відправка можлива по всій Україні, деякі позиції можуть бути відправлені в країни ЄС.

Будівельні вишки-тури від виробника - оптимальний вибір

Тура будівельна — це мобільна конструкція для роботи на висоті. Вишка тура застосовується в будівельних роботах як ззовні, так і всередині будівлі. У каталозі представлені сталеві вишки тури висотою від 2 і 21 метра.

Ми добровільно сертифікуємо свою продукцію і стежимо за відповідністю всіх Держстандартів в будівельній галузі.

Наша компанія пропонує придбати усім бажаючим високоякісне обладнання, виготовлене за унікальною стандартам з міцних матеріалів. Воно сертифіковане за всіма стандартами, перед продажем проходить тестування, що стає додатковим підтвердженням безпеки і надійності.


Основні особливості і технічні характеристики


Застосовуватися вишка-туру можна, як усередині приміщень, так і зовні. Висота конструкції може варіюватися, що дозволяє під конкретні потреби вибрати оптимальний варіант. Мобільність конструкції дозволяє в разі потреби легко переміщати її по об'єкту, що забезпечує для проведення будівельних робіт комфортні та ефективні умови. Ми виконуємо добровільну сертифікацію всієї продукції, завдяки чому кожен клієнт сміливо може розраховувати на бездоганне надійність під час експлуатації. Важливою перевагою стає відповідність державним стандартам якості. Київ є нашим основним містом діяльності, але замовити вишки-тури можуть клієнти з будь-якого міста України. Гарантується в будь-якому випадку персональний підхід, високоякісний сервіс і оптимальні технічні характеристики самого обладнання.
Можна придбати вишку-туру під конкретні потреби, отримавши попередньо грамотну консультацію від компетентних менеджерів. Крім цього можна розраховувати на вигідне придбання інших комплектуючих в разі необхідності провести їх заміну. Серед основних можна виділити колісну базу, сходові металеві секції, гантелі, стабілізатори та багато інших. Власне виробництво гарантує, що ціна буде максимально привабливою і лояльною. Це обумовлено відсутністю в ланцюжку посередників, націнка яких зазвичай робить конструкції набагато дорожче. Крім цього сміливо можна розраховувати на повну відповідність всім європейським стандартам.

Серед ключових особливостей конструкцій можна відзначити:

• Використання у виробництві тільки високоякісних і по-справжньому міцних матеріалів, що забезпечує довговічність.
• Полімерна фарба, яка має підвищений рівень стійкості до зношування. Їй обробляються всі основні поверхні конструкції, що позитивно позначається на надійності, забезпечує захист від корозійних процесів.
• Флажковий замковий механізм забезпечує з одного боку високий рівень надійності і безпеки, а з іншого простоту монтажу.
• Прогумовані колеса підвищеної потужності, завдяки яким вишку можна легко пересувати практично по будь-яким типам поверхні. Крім цього забезпечується відмінна стійкість.
• Зварні шви обов'язково відрізняються високою якістю, що позначається на надійності і безпеки експлуатації. Вони виконуються за допомогою ефективного зварного обладнання від відомих виробників досвідченими майстрами, що і дозволяє домогтися відповідного результату.
Відрізнятися вироби можуть з деяких важливих характеристиках, які впливають на особливості вибору та вартості. Серед основних особливостей можна відзначити використовувані у виробництві матеріали, форму, висоту, площа робочої зони і багато іншого. Таке різноманіття дає можливість завжди прийняти вірне рішення і зробити грамотний вибір для забезпечення комфортних робочих умов.

Головні переваги вишок-тур


Щоб отримати доступ до безлічі експлуатаційних переваг такої продукції, важливо звернутися в перевірене місце. Наша компанія готова забезпечити для всіх клієнтів оптимальні за всіма параметрами умови, які передбачають швидкий вибір і простий замовлення.
У виробництві застосовується алюміній, сталь і інші надійні матеріали. Пропонується кілька основних видів конструкцій, які бувають розбірними і нерозбірними. У першому випадку вони досить габаритні і можуть застосовуватися для зовнішніх робіт. У другому вони застосовуються зазвичай для одноного людини. Наше обладнання обов'язково має масу експлуатаційних переваг. Серед яких варто відзначити:
1. Високий рівень маневреності та стійкості, що спрощує проведення робіт, дозволяє багаторазово підвищити продуктивність.
2. Універсальність використання, яка вигідно виділяє вишки від інших подібних конструкцій в даному сегменті.
3. Надійність експлуатації.
4. Компактність і простота установки, зберігання, переміщення.
5. Широка сфера використання, можливість експлуатації, як зовні будівель, так і всередині.
6. Мобільність, що дозволяє завдяки колесам перемістити вишку-туру на потрібне місце з мінімальною затратою часу і зусиль.
7. Наявність додаткової фіксації, яка забезпечується міцними діагональними зв'язками. Це позитивно впливає на комфорт, безпеку проведення робіт.
Щоб отримати повний набір переваг, важливо просто звернутися в перевірену компанію. Ми пропонуємо для цього комфортні умови і тільки сертифіковану за всіма стандартами продукції, в надійності і якості якої можна не сумніватися.


Сфера використання


Вишки-тури можуть застосовуватися в найрізноманітніших сферах. Саме завдяки великій сфері застосування вони вважаються дуже популярним видом будівельного обладнання. Серед найпоширеніших місць застосування можна відзначити проведення робіт з реконструкції будівель, оновлення фасадів, будівництва та ремонту.
Часто вишки застосовуються при здійсненні монтажу різноманітного обладнання, в тому числі електричного, газового, кліматичного. Корисними вони можуть виявитися для миття фасадів, вікон та інших подібних виробів на певній висоті. Для обслуговування кондиціонерів вони в деяких ситуаціях можуть виявитися фактично незамінними помічниками. Якщо в будинку стелі високі, потрібно зауважити освітлювальні прилади, спеціальні вишки стають просто ідеальним рішенням за всіма основними параметрами.
Мають вишки-тури зручною робочою площадкою, на якій можна розмістити різноманітні будівельні матеріали, інструменти. Розташуватися там може один або кілька робочих, що залежить від вибору конкретної моделі. Але в будь-якому випадку продумане пристрій і конструкція забезпечують безпеку роботи і високий рівень якості.


Купити вишки-тури в Україні


Якщо виникла потреба в придбанні високоякісного і сертифікованого обладнання для виконання робіт на висоті, треба звернутися в перевірене місце. В Україні вишки-тури пропонуються в різних місцях, але отримати гарантії чесної ціни і функціональності обладнання можна далеко не завжди. Тому буде доцільно звернутися до професіоналів, які гарантують бездоганний сервіс в поєднанні з демократичними цінами і іншими подібними плюсами. Наша компанія готова надати кожному клієнту все це і багато іншого.
Ми виробляємо вишки-тури, використовуючи сучасне оснащення і ретельно підібрані матеріали. Можна вибрати оптимальну комплектацію конструкції, придбати додаткові комплектуючі. Власне виробництво дозволяє гарантувати чесну вартість, відповідність міжнародним і українським стандартам.
Оформлення замовлення відрізняється простотою завдяки зрозумілому каталогу. Можна попередньо ознайомитися з основними технічними параметрами і розцінками, щоб прийняти вірне рішення. Якщо не вдається в процесі вибору завжди можна скористатися підтримкою компетентних консультантів. Вони допоможуть зробити грамотний вибір, оформити замовлення.
Ми дбаємо не тільки про якість продукції, але і про якість сервісу. Тому кожен клієнт може сміливо розраховувати на різноманіття варіантів оплати, серед яких нескладно під свої потреби знайти найзручніший. Доставка здійснюється по всій Україні безпечними та оперативними способами, що також вважається важливим атрибутом класного сервісу. З моменту здійснення вибору і оформлення замовлення до моменту доставки вишки-тури на об'єкт зазвичай проходить порівняно невелику кількість часу. На все обладнання обов'язково надається офіційна гарантія якості.

Телефонуйте нам і ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант вишки - тури!

Вгору