Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Драбини

Драбина - універсальний інструмент для підйому на висоту.
При веденні робіт у будинку, на будівництві або в саду, вище за людський зріст, ми потребуємо додаткового обладнання. На допомогу тут можуть прийти драбини та стремянки. Адже не табуреткою єдиною ))

Компанія "Профі Білд" пропонує купити драбину з доставкою по всій Україні.

Щоб необхідну драбину купити, потрібно відповісти собі на кілька запитань:

 • Для яких видів робіт потрібна драбина?
 • На якій висоті потрібно проводити роботи?
 • Якої конструкції вона має бути?а драбина?


Залежно від потреб та необхідної висоти, умовно, драбини можна поділити на кілька видів:

 • приставні або односекційні,
 • двосекційні драбини,
 • трисекційні арабини, а також
 • телескопічні драбини та
 • драбини шарнірні.

Багато років люди використовували для виготовлення драбин дерево, але сьогодні драбини виготовляють із пластику, сталі та алюмінієвого сплаву.
Найпоширенішим матеріалом виготовлення драбин - є алюміній. Це значно знижує вагу та полегшує процес експлуатації та переміщення драбин.
Драбини, для професійного використання на будівництві, виготовляють із товстішого алюмінієвого профілю. Це дає конструкції драбин не тільки більшу вагу та додаткову жорсткість, але і більш тривалий термін її використання при інтенсивних навантаженнях. У професійних драбин більший запас міцності конструкції.
Драбини для побутового призначення мають вагу конструкції нижче, тому що виготовлені з більш тонкого профілю. Але й використовують їх значно рідше.
Максимальна довжина драбин сягає 10 метрів. І таку довжину драбин використовують там, де немає можливості поставити більш стійкі конструкції будівельного обладнання, наприклад – для внутрішнього обслуговування елеватора або резервуарів.
Шарнірні та телескопічні драбини – чудовий вибір для тих, кому потрібні багатофункціональні, універсальні драбини. Вони займають мало місця для зберігання та транспортування, легко влізуть у багажник автомобіля.


Важливі особливості при виборі алюмінієвих драбин:
 

 • Надійність - кожен елемент повинен був міцно з'єднаний один з одним і перевірено перед використанням.
 • Присутність наконечників - спеціальні заглушки із пластику або гуми перешкоджають ковзанню та забезпечують безпеку при використанні драбин.
 • Рифлений профіль щаблів - одна з основних вимог безпеки, для запобігання ковзанню ноги.
 • Стійкість – повинна бути жорсткість усієї драбини.


Всі ці пункти враховані та перевірені, перед запуском у продаж драбин, у заводських лабораторіях виробників Але, не важливу роль у терміні служби драбин - є і правила її зберігання. Повна автоматизація процесу виготовлення та відсутність зварювальних з'єднань підвищує якість жрабин та збільшує термін служби.
Зберігайте свій інструмент (це стосується не тільки драбини та стремянок) у сухому, добре провітрюваному приміщенні. А також перевіряйте місця кріплення сходинок до основного профілю на знос драбини. Незалежно від того, на якій висоті Ви плануєте проводити роботи – безпека насамперед!

Драбини купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині.

Так як у нас представлений широкий асортимент драбин провідних європейських виробників. Замовляйте алюмінієві драбини для дому, саду чи ремонту прямо зараз. Телефонуйте за професійною консультацією та допомогою у підборі драбин. Ми запропонуємо Вам друбину, яка задовольнять усі Ваші потреби!

Вгору